Narodowa kadra Brazylii zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata po tym jak zwycięża reprezentacje narodową Korei Południowej!

Narodowa kadra Brazylii zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata po tym jak zwycięża reprezentacje narodową Korei Południowej!

Bardzo słaby pojedynek drużyny narodowej Korei Południowej - przegrana z zespołem Brazylii rezultatem jeden do czterech!

Nie da się ukryć, iż rozgrywane aktualnie mistrzostwa świata są niesamowite pod wieloma względami. Właśnie zakończyły się grupowe rozgrywki, a więc przyszedł czas na to, co wielbiciele futbolu uwielbiają najbardziej. Chodzi oczywiście o play offy, gdzie nie ma miejsca na błędy i porażka eliminuje Cię z mistrzostw oraz marzeń o zdobyciu pucharu świata. W niedzielę polska narodowa drużyna poniosła klęskę z narodową reprezentacją Francji wyniki 1 do 3 i odpadła z mundialu. Dla sympatyków piłki nożnej w naszym kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca emocji, ponieważ mundial wciąż trwa. Bez najmniejszych wątpliwości warto podziwiać grę brazylijskiej drużyny narodowej, gdyż z pojedynku na pojedynek prezentuje się coraz lepiej. Dobrym tego przykładem był mecz 1/8 finału z Koreą Południową, gdzie zawodnicy narodowej reprezentacji Brazylii postanowili urządzić sobie festiwal strzelecki w pierwszej połowie. Bramka numer 1 dla reprezentacji narodowej Brazylii została strzelona już w 6. minucie, a jej autorem był Vinicius Jr, który bardzo dobrze poradził sobie w polu karnym z defensywą rywala.

Należy zaznaczyć fakt, że pierwsza połowa meczu była prawdziwym koszmarem dla narodowej drużyny Korei Południowej. Szczególnie, że I odsłona zakończyła się prowadzeniem Brazylii wynikiem 4 do 0. Kolejne bramki zdobyli Neymar, Richarlison oraz Lucas Paqueta. Sympatycy piłkarscy zgromadzeni na trybunach mogli być zadowoleni, ponieważ mieli możliwość podziwiać prawdziwy popis brazylijskiej kadry narodowej. W drugiej części tempo tego starcia zdecydowanie opadło. Piłkarze narodowego zespołu Korei Południowej fenomenalnie się bronili w momencie, kiedy Canarinhos starali się budować kolejne akcje. Kadra narodowa Korei Południowej w końcówce pojedynku strzeliła bramkę honorową, która była ozdobą spotkania. Na strzał z daleka zdecydował się zawodnik zespołu Korei Południowej, a golkiper zespołu narodowego Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. To spotkanie ostatecznie zakończyło się rezultatem cztery do jednego dla brazylijskiego zespołu narodowego, która w następnej rundzie mierzyć się będzie z zespołem Chorwacji. Stawką tego starcia będzie awans do 1/2 finału mundialu i gwarancja rywalizacji o medale.